AK Parti Manisa Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Recai Berber ilçe teşkilatlarına yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaretler sırasında partililer yanı sıra vatandaşlarla da bir araya gelen Berber, 31 Mart 2019’da 17 ilçe ile birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesini de alacaklarına inandığını söyledi.

23, 24, 25 ve 26. Dönem AK Parti Manisa Milletvekili ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Recai Berber 15 Kasım Perşembe (dün) günü sırasıyla Gördes, Akhisar, Gölmarmara, Saruhanlı ile başlayan ilçe teşkilatı ziyaret programına devam ediyor. Berber, bugün Selendi, Kula, Salihli, Sarıgöl ve Alaşehir ilçe teşkilatlarını ziyaret ediyor.  İlçe ziyaretleri kapsamında teşkilatların başkan ve üyelerinin yanı sıra vatandaşlarla da bir araya gelen Berber, projelerini anlatıyor.

17 İLÇE VE BÜYÜKŞEHİR’İ ALACAĞIZ

Ziyaretleri kapsamında yerel seçim sürecini de değerlendiren Recai Berber, 24 Haziran’da yapılan Genel Seçimi hatırlatarak parti olarak aynı başarıyı 31 Mart’ta yapılacak yerel yönetimler seçimlerinde de yakalayacaklarını söyledi. Berber şöyle konuştu;

“Biliyorsunuz 24 Haziran Genel seçimi AK Partimizin zaferiyle sonuçlandı.  24 Haziran’da olduğu gibi 31 Mart’ta da Manisa’da 17 ilçe ile birlikte ‘Büyükşehir’i alacağımızı inanıyorum. Manisa’yı AK Belediyecilikle tanıştırdığımızda kaynakları Manisa’ya aktaracağız.  Manisa’nın tarımdaki, sanayideki, tarımsal sanayideki, turizmdeki potansiyeline kaynak aktaracağız; rezidansa, AVM’ye değil.”

ATIL TESİS EKONOMİYE KAZANDIRILDI

Selendi’de 10 yılı aşkın süredir atıl durumda bulunan eski Tekel tesisinde düzenlenen lokma hayrına da katılan Manisa Büyükşehir Belediye Başkan A. Adayı Recai Berber’e Selendililer tesisin ekonomiye kazandırılmasına katkılarından dolayı teşekkür ettiler. Büyük ölçekli bir tekstil markasının üretim tesisi olacak fabrikada yaklaşık 300 kişi istihdam edilecek.

Ziyaret programı kapsamında çeşitli temaslarda da bulunan Recai Berber 17 Kasım Cumartesi günü sırasıyla, Demirci, Köprübaşı, Ahmetli, Turgutlu, Şehzadeler ve Yunusemre ilçe teşkilatlarını ziyaret edecek.